THE EAGLES LEADERSHIP ACADEMY

IDEA AKADEMII

Naszym wyzwaniem było połączyć w jednym miejscu teorię i praktykę, wiedzę i doświadczenie, odkrycia nauki i zastosowanie ich w praktyce, tak aby stworzyć unikalny program rozwoju kompetencji przywódczych opartych na wartościach.

Dlatego też The Eagles Leadership Academy jest jedynym takim programem, w którym połączyliśmy najnowsze odkrycia neurobiologii, psychologii, ekonomii i zarządzania ze świadomym rozwojem lidera. Dodatkowo, kompleksowe podejście do uczenia i doświadczenia w formie szkoleń, treningów, konsultacji, coachingu oraz e-learningu pozwalają osiągnąć trwałą zmianę.

Czym wyróżnia się nasz program?

Indywidualna ocena obecnych kompetencji oraz plan rozwoju – każda zmiana rozpoczyna się od ustalenia stanu obecnego oraz stanu docelowego. Tak samo w naszej Akademii dzięki narzędziom diagnostycznym oraz konsultacjom określisz swój obecny stan oraz cele rozwojowe na najbliższe 12 miesięcy.

Praktyczne metody uczenia – zastosowanie wielu technik uczenia takich jak warsztat, konsultacje, coaching, praktyczne zadania, analiza przypadków, platforma on-line pozwalają dokonać trwałych zmian. Na pewno się przekonasz!

Kompleksowa i intensywna formuła – uzupełnieniem każdego dwudniowego warsztatu jest godzinna konsultacja, której celem jest indywidualne ustalenie wdrożenia nowo poznanych narzędzi. Jednocześnie sesje coachingowe mają wesprzeć w osiągnięciu pożądanej zmiany w działaniu, ponieważ poznanie samych narzędzi nie przyniesie zamierzonych efektów.

Platforma szkoleniowa on-line – na 12 miesięcy od rozpoczęcia programu udostępniamy również platformę, która zawiera materiały i filmy pozwalające pogłębiać wiedzę z obszarów szeroko rozumianego przywództwa. Dostęp do niej masz z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu (komputer, tablet lub telefon).

Zero ryzyka – jeżeli po pierwszej dwudniowej sesji warsztatowej zdecydujesz, że program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować i oddamy Tobie pieniądze bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Naszym celem jest dać Tobie jak największą wartość. Bazując na doświadczeniu własnym i naszych klientów biznesowych – wiemy czego unikać, co już nie działa i nie przynosi efektów w obecnych warunkach rynkowych. Eksperymentowaliśmy, doświadczaliśmy oraz testowaliśmy i jako konsekwencja naszych działań powstał kompleksowy program, który w pełni rozwinie Twoje kompetencje przywódcze.

Nie tylko pozyskasz wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie, które wykorzystasz każdego dnia, aby budować mocną pozycję lidera oraz wspierać skutecznie tych, którzy za Tobą podążają, co przełoży się szybciej na Twój sukces.