Team

KIM JESTEŚMY?

Poznaliśmy się trzy lata temu, oboje zafascynowani tematem rozwoju najnowszych trendów w biznesie. Wspólna wizja oraz chęć zmiany postrzegania przywództwa w Polsce doprowadziła nas do miejsca, w którym zdecydowaliśmy się połączyć nasze wcześniejsze doświadczenia, wiedzę i energię z pasją tworzenia wartości.

Celem naszej firmy jest wsparcie i rozwój organizacji oraz osób indywidualnych w zdobywaniu najwyższego poziomu przywództwa.

A teraz czas, żebyś nas poznał/a.

Izabella Piekarska

Izabella Piekarska

Prezes Zarządu The Eagles Group |  Psycholog i Trener Biznesu | Coach PCC ICF | Mentor ICF | Mówca

Specjalizuje się w obszarze rozwoju kompetencji przywódczych oraz kultury organizacyjnej opartych na wartościach.
20-letnie oświadczenie zdobywała jako lider oraz doradca w polskim a także międzynarodowym środowisku biznesowym.
Jest Certyfikowanym Coachem, Trenerem oraz Mówcą John Maxwell Team w dziedzinie przywództwa transformującego. Jako Mentor wspiera osoby indywidualne w rozwoju ich kompetencji przywódczych oraz coachingowych.
Współpracuje m.in. z międzynarodową firmą The Mind Gym, uznaną za jedną z „Top 20 Leadership Training Company 2018” na świecie. Wcześniej miała przyjemność realizować projekty dla takich firm jak: mBank, Millenium, T-Mobile Polska, PepsiCo, Deutsche Telecom AG oraz dla firm z sektora MSP i organizacji samorządowych.
Ukończyła Wydział Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej oraz Psychologię na Uniwersytecie SWPS.

Przemysław Giziewski

Przemysław Giziewski

Wiceprezes Zarządu The Eagles Group | HR Biznes Partner |
Trener Biznesu | Coach | Wykładowca

Specjalizuje się w obszarze komunikacji i przywództwa, a także szeroko pojętym miękkim HR-rze.
Doświadczenie zdobywał w dużych korporacjach na co dzień pracując z kilkudziesięcioma menedżerami na różnych szczeblach zarządzania. Wspiera liderów w budowaniu kompetencji niezbędnych do osiągania założonych celów biznesowych.
Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, gdzie pracuje ze studentami nad budowaniem umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych.
Ukończył dwa kierunki studiów na Uniwersytecie Gdańskim: Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość oraz studia podyplomowe z zakresu coachingu.
Jest również certyfikowanym moderatorem Design Thinking.